עורך דין מסחרי מומחה לצווי מניעה וסעדים זמניים

לוגו לגובה עידן אטיאס

מעוניין להגיש צו מניעה בהקדם?
בית המשפט אישר סעד זמני נגדך?

משרד עו”ד עידן אטיאס בעל ניסיון ומומחיות רבה לצווי מניעה ומשתמש בטכניקות יצירתיות על מנת לגרום לבית המשפט לאשר את צו המניעה ולחלופין לבטלו.

עורך דין מסחרי מומחה לצווי מניעה וסעדים זמניים:

מעוניין להגיש צו מניעה בהקדם?
בית המשפט אישר סעד זמני נגדך?

משרד עו”ד עידן אטיאס בעל ניסיון ומומחיות רבה לצווי מניעה ומשתמש בטכניקות יצירתיות על מנת לגרום לבית המשפט לאשר את צו המניעה ולחלופין לבטלו.

התיק שלכם קשה לפיצוח ואתם זקוקים לפיתרון משפטי יצירתי?
מלאו את הפרטים לתיאום פגישת ייעוץ אסטרטגית:
[leadercf7 campid="8493"]

המספרים מדברים בעד עצמם:

אחוז ההצלחה של משרדנו בהגשת צוי מניעה במקביל לתביעה
% 0
אחוז ההצלחה של משרדנו בביטול צו מניעה ו/או סילוק התביעה בכללותה
% 0

בכל הנוגע לצווי מניעה, זמניים או קבועים – יש חשיבות רבה ליכולותיו היצירתיות של עורך הדין להוכיח את נחיצותו של צו המניעה ולחלופין, לשכנע את בית המשפט שלא לאשר את צו המניעה, זמני או קבוע. 

צו מניעה, נכנס תחת ההגדרה של סעדים זמניים וקבועים, כמו צו עיקול, צו איסור דיספוזיציה וצו עשה [בניגוד לצו אל תעשה-צו מניעה]. הוצאת צו מניעה הינה משימה הנחשבת לא פשוטה בכלל [בלשון המעטה], כל שכן ביטולו של הצו שאושר ע”י בית המשפט.

"לעיתים צו מניעה יכול להידחות רק משיקולים של שיהוי או חוסר תום לב - בלי קשר לחוזקת הראיות - פנייה לעורך דין שאינו מקצועי מספיק בצווי מניעה וסעדים עלולה להטות את הכף בנוגע לתביעה כולה "

התנאים להגשת צו מניעה:

על מנת לקבל צו מניעה זמני – על משרדנו לשכנע את בית המשפט כי מתקיימים התנאים הבאים:

1. הכרחיות הצו

העותר לקבלת צו מניעה זמני חייב להוכיח כי קיימת הכרחיות לצו וכי על בית המשפט להתערב באופן מיידי אפילו לפני בירור התביעה העיקרית.

2. חוזק הראיות

הצד העותר חייב לשכנע את בית המשפט כי יש בידיו ראיות חזקות מספיק כדי להוכיח את תביעתו העיקרית.

3. נזק פוטנציאלי לעותר

הצד העותר צריך להראות כי הנזק שעלול להיגרם לו אם לא יינתן צו המניעה הזמני, גדול יותר לעומת הנזק שעלול להיגרם לצד השני אם יינתן צו המניעה הזמני.

4. הוכחת תום לב

הצד העותר צריך לשכנע את בית המשפט כי פנייתו הינה בתום לב ובידיים נקיות. תום הלב ייבחן הן לגופו של עניין והן בקשר להגשת התביעה ובקשת צו המניעה הזמני, כמו כן, ייבדק האם השתהה יתר על המידה בנסיבות העניין בהגשת הבקשה לצו מניעה זמני או התביעה.

דוגמאות מהשטח

תביעות שבהם ייצגנו לקוחות מ-2 צידי המתרס:

הגשת צו מניעה:

לקוח עסקי וחברה שהוא אחד מבעלי המניות בה, הולכו שולל ע”י יזם צעיר ששכנע במרמה את בעל המניות למכור לו נכס, דירה גדולה במרכז תל אביב ששוויה עמד על 3.8 מיליון ₪. היזם, באמצעות זיוף ומרמה הכוללים מצגי שווא, הצליח להעביר את הדירה על שמו מבלי לשלם עליה אפילו אגורה שחוקה.

החברה ובעל המניות פנו למשרדנו ובמקביל לתביעה שהגשנו להשבת הדירה, הגשנו בקשת צו מניעה זמני דחוף שיורה על איסור דיספוזיציה בנכס – שהייתה עלולה לעלות באובדן הדירה אילולא היינו נוקטים בצעד זה.

בית המשפט נעתר לבקשתנו והוציא צו שחסך ללקוח משרדנו הליכים מורכבים והוצאות משפטיות משמעותיות בעתיד.

סילוק התובענה על הסף:

נגד לקוח עסקי של משרדנו, הוגש סעד זמני מסוג צו עיקול ע”י בית המשפט המחוזי בתל אביב והוגשה גם תביעה כספית על סך 2,700,000 ₪. 

הלקוח פנה למשרדנו ומיד בשלב איסוף הראיות, ולאחר חקירה לעומק של פרטי המקרה – השגנו ראיות לכך שמדובר בתביעה שקרית שנעשתה ע”י זיוף ומרמה. שיטת העבודה שלנו הובילה אותנו לאסטרטגיה יצירתית ומתוחכמת לסילוק התביעה בהקדם האפשרי וחיסכון של הליך משפטי ארוך ומייגע.

הגשנו בקשה לביטול צו העיקול וכן בקשה לסילוק התביעה על הסף (לפני שהיא מתבררת עד תום) ובית המשפט נעתר לבקשתנו – הוסרו צווי העיקול והתובענה סולקה על הסף.

שיטת העבודה הייחודית שלנו

במרוצת השינויים שדרגנו את הייצוג המשפטי ואת רמת הפיצוח שלנו לאמנות של ממש! איך אנחנו עושים את זה?

1. איסוף חומרים וראיות

איסוף כל המסמכים והראיות, תשאול של הלקוחות ובמידת הצורך הנחיה לעוד מסמכים נדרשים.

2. ניתוח משפטי וסקירת דרכי פעולה

ניתוח מדוקדק ומקיף של כלל הסוגיות המשפטיות, הכולל מחקר משפטי מקיף ומדויק וכן, סקירה וניתוח של דרכי פעולה אפשריים.

3. פגישת ייעוץ והתנעה

סקירה מסודרת של הממצאים הכוללת: ניתוח הסוגיה המשפטית, ניתוח וסקירת החשיפות המשפטיות, הצגת דרכי פעולה אפשריים ומתן המלצה ברורה, חדה ומנומקת של עו״ד עידן אטיאס. אנו מאמינים שניהול סיכונים נכון נעשה על בסיס מידע – והרבה ממנו. בשלב זה מגבשים את דרכי הפעולה, האסטרטגיה הכללית והטקטיקות ל-״סל״ כלים מלא ומוכן מראש.

4. ניהול התיק במקצועיות

5. הגעה ליעדים ולניצחון

אודות המשרד

עולם המשפטים סבוך ובירוקרטי וקל עד מאד להיקלע לתוך מבוך משפטי וסחבת מתישה, כזו שמצליחה לשחוק גם את המשרדים הגדולים. 

עידן אטיאס עורך דין, וירטואוז במשפטים. מומחה בליטיגציה (התדיינות) בתחומי המשפט המסחרי, צווארון לבן ועבירות סייבר, מביא אתו לאולמי המשפט, ארגז כלים עשיר מעברו הפיקודי כחוקר פלילי במשטרה, מה שמאפשר לו ‘לפצח’ תיקים מורכבים במיוחד ולהוביל אותם אל הניצחון המשפטי שוב ושוב.

עידן אטיאס משרד עורכי דין ושות’ הנו משרד בוטיק המעניק שירותי פרימיום משפטיים מדויקים ויצירתיים בתחומי המשפט המסחרי, הכוללים: חשיבה וירטואוזית, אסטרטגיה מתוחכמת, ‘פיצוח’ חכם וייצוג מבריק באולמי המשפט.

היכולת של משרדנו להשתמש ולנווט בין התנאים השונים למען העתירה, מתאפיינת בוירטואוזיות משפטית. שיטת העבודה שהגענו אליה לאחר שנים של ניסיון מצליחה תמיד למצוא את הדרך הבטוחה והמהירה ביותר עבור הלקוחות העסקיים שלנו.

מה משרדנו מעניק לך שמשרדים אחרים לא?

מקצוענות

ליטשנו את המיומנויות המשפטיות שלנו והבאנו את יכולת החקירה, האסטרטגיה וה'פיצוח' שלנו לרמה של אמנות!

משרד בוטיק

בחרנו בזכוכית מגדלת את אנשי הצוות שלנו כדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר ואתם תקבלו את מלוא המשאבים לפתרון המשפטי המדויק ולבניית אסטרטגיה מתוחכמת.

יצירתיות

פתרונות יצירתיים וניהול אסטרטגיה נכונה התפורה לעיקר כוונת התביעה ולתפיסת בית המשפט את המקרה, לעבר התוצאות המיטביות ביותר עבור הלקוח וחתירה לניצחון.

נחישות והתמדה

משרדנו פועל בנחישות ובעוצמה להגנת מכלול האינטרסים של הלקוחות שלנו. אנו נאבקים למען זכויות וצרכי הלקוחות ומטרותיו האישיות, העסקיות והכלכליות.

המלצות לקוחות

nitzan perynitzan pery
13:03 01 Jun 23
אין עורך דין שילחם בשבילך כמו עידן. תמיד זמין תמיד שם תומך מרים ולא מפסיק עד שהצדק נעשה!ממליצה בחום!!!!!!!!
ד לד ל
17:53 23 Feb 23
עורך דין עידן אטיאס היקר,נרצה להודות לך בכל אשר עזרת ותמכת בנו והאמנת בנו .אנו ממליצים בחום על שירות ללא דופי.עידן היה זמין לנו בכל עת לכל שאלה במהלך התקופה הקשה שחווינו.נתן תחושה שהכל בסדר ואכן כך היה.ראינו מקצועיות רבה בעיסוקו,חשיבה מחוץ לקופסה וחדות נחרצת.תודה רבה על תמיכתך האישית.מדניאל ונורית.
צליל רםצליל רם
16:09 27 Nov 22
עורך דין מסחרי מומלץ ביותר,עוזר לנו במקצועיות בכל הנוגע לתפעול ולחוזים בעסק. ייעוץ משפטי חד ומנומק שחוסך לנו עשרות אלפי שקלים.תודה עידן
אלוף האלופיםהייתי צריך עזרה הבין בדיוק מה צריך תקתק ואין עליוממליץ בהמון אהבה וחום
roee shleinroee shlein
11:51 18 Jul 22
עורך דין מעולה בתחום המסחר והחברות.נהנים משירותיו על בסיס חודשי בכל תחומי החוזים (חוזי העסקה).ממליץ למחפשים עורך מקצועי בתחום המסחרי לחברות הייטק וחברות באופן כללי.
יהל פרנקויהל פרנקו
21:09 07 Jul 22
אני ממש רוצה להמליץ על המשרד של עו״ד עידן אטיאס. יש למשפחה שלי מספר עסקים ונכסים והגענו לעו״ד אטיאס בעקבות אחת הכתבות שראינו עליו והמלצות שקראנו עליו. כבר בשיחה הראשונה הבנו שפגשנו בעו״ד שמתאים לנו בצורה מושלמת. עו״ד אטיאס הפגין מקצועיות, יסודיות, נחישות והמון יצירתיות. עו״ד אטיאס עשה לנו סדר בהמון נושאים ומצא לנו פתרונות מבריקים שלא חשבנו עליהם. הרגשנו מיד שיש לנו על מי לסמוך, עו״ד חזק וחד ששלט בתהליכי מו״מ מטעמנו ופשוט דאג לאינטרסים שלנו בנחישות.ממליצה בחום!
sarai dipsonsarai dipson
18:23 28 Jun 22
הגעתי למשרד של עו״ד עידן אטיאס בעקבות המלצה מחבר. יש לי עסקים ונכסים ורציתי עורך דין שייתן לי ליווי משפטי. רציתי להרגיש בטוחה ולדעת שאני מקבלת את כל המידע שצריך כדי שאוכל לקבל החלטה כאשת עסקים.אני רוצה להודות ולציין שאני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי שניתן לי. הדברים הפכו יותר בהירים והתוצאה הייתה בהחלט מפתיעה. עו״ד עידן אטיאס פשוט נותן תחושת ביטחון יחד עם ידע ומומחיות בהסכמים וליווי חברות. עו״ד אטיאס היה שם לכל שאלה ובעיה שהתעוררה. הוא פישט את הדברים, היה שם להרגיע ולתת פתרונות, גם כשהייתי בטוחה שאין מה לעשות. מאז אני רגועה שיש לי עו״ד תותח ונחוש שדואג לי. ממליצה בחום!
שמי יונתן, שכיר בתחום הייטק ומייסד ובעלים של חברה העוסקת במיזמים עסקיים בתחום הE-COMMERCE.את מרבית ימי העברתי (בהנאה רבה חשוב לציין) כעובד שכיר בתחום ההייטק, המרחק ביני לבין בקיאות בחוזים וניהול עסקי היה די כמו שמיים וארץ. כחלק מהכניסה לעולם העסקי (וגם המודרני יש לציין) נתקלנו בלא מעט קשיים, אי ודאות ואפילו קצת חשש מהעולם החדש אליו הרגע נכנסנו. בעודנו מנסים להבין את המעט בכל הפן המשפטי והחוזי הופננו ע"י מספר ממליצים לעו"ד עידן אטיאס ע"מ לקבל ייעוץ עסקי ומשפטי, ואולי אף להשתמש בשירותיו בהמשך הדרך.בפגישת הייעוץ שנקבעה, נפגשנו עם עידן, שהראה בקיאות רבה והבין מיד את הצרכים שלנו כיזמים בתחילת דרכנו. המשרד היה מאורגן ונראה כי מדובר במשרד מקצועי, רציני ובעל אחריות מקצועית רבה. שפע הנסיון בתחומים הנדרשים הציגו דרך פעולה לפתרון הבעיות, באמצעות כלים פשוטים וחלקם אף מתוחכמים.פנייתנו עסקה תחילה בחוזים בסיסים וייעוץ עסקי ואף הורחבה ביוזמתו של עידן לכיוון ייעוץ בענייני מו"מ, שותפות עסקית וייעול הליכים ע"מ לייעל את המגנון העסקי העומד מאחורי המיזמים של החברה.אין לנו ספק שבהמשך הדרך נמשיך להשתמש בשירותיו המקצועיים והראויים לשבח של עו"ד עידן אטיאס.כן יירבו
אני בעלים של סטארטאפ וזכיתי להכיר את עורך דין עידן אטיאס שעבד איתי על חוזים מול עובדים, הסכם מייסדים והתקשרות עם ספקים.מקצוענות זמינות וסבלנות הובילו את כל ההתקשרותעו"ד אטיאס סייע לחברתנו בליווי משפטי יצירתי ומתן פתרונות. יכולתו לראות ולצפות מהלכים קדימה עושה את ההבדל כל פעם מחדש.ממליץ בחום!
js_loader

צרו קשר:

כתובת המשרד: דרך מנחם בגין 150, תל אביב

עו"ד עידן אטיאס לוגו
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ותיאום פגישה:
[leadercf7 campid="8493"]