עורך דין צווארון לבן ועבירות סייבר | עידן אטיאס ושות' עורכי דין

ניסיונו של עורך הדין אטיאס בחקירה, הובלה ופיקוד על אלפי תיקי חקירה מורכבים הכוללים צוותי חקירה מיוחדים (צח"מ), חקירות סמויות ופרשיות משולבות עם גורמי ביטחון – מעניקים למשרדנו יתרון ברור ואחוזי הצלחה גבוהים בשינוי ואפילו ביטול כתב האישום כבר בשלבי השימוע.

עורך דין צווארון לבן ועבירות סייבר| עידן אטיאס ושות' עורכי דין

ניסיונו של עורך הדין אטיאס בחקירה, הובלה ופיקוד על אלפי תיקי חקירה מורכבים הכוללים צוותי חקירה מיוחדים (צח"מ), חקירות סמויות ופרשיות משולבות עם גורמי ביטחון – מעניקים למשרדנו יתרון ברור ואחוזי הצלחה גבוהים בשינוי ואפילו ביטול כתב האישום כבר בשלבי השימוע.

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ותיאום פגישה

ישנה עלייה משמעותית בהגשת כתבי אישום העוסקים בעבירות צווארון לבן וסייבר בישראל בשנים האחרונות. עבירת צווארון לבן כוללת מנעד רחב של עבירות: עבירות שוחד, הפרת אמונים ומעילה, עבירות גניבה בידי מורשה, עבירות מס פליליות, עבירות מרמה והונאה וקבלת דבר במרמה, רישום כוזב במסמכי תאגידים, עבירות ניירות ערך, עבירות זיוף, עבירות של הלבנת הון שמקורן בעבירות מיסוי או בעבירות אחרות, עבירות הגבלים עסקיים ועוד.

התייחסותם של בתי המשפט לעבירות צווארון לבן נוטה לחומרה רבה. מעבר לעובדה שלעבירות אלו נקבעו בחוק עונשים כבדים, פעמים רבות בתי המשפט גוזרים עונשי מאסר בפועל למשך מספר שנים – לפי מהות העבירה, היקפה, חומרתה, נסיבותיה ועוד. מעבר לאמור, פעמים רבות הנחקרים בעבירות אלו משתייכים למגזרים ציבוריים או לאוכלוסיות ניהול בכירות אשר מעבר לפגיעה הפלילית, חשופים גם לפגיעות ולנזקים רבים נוספים כגון: פגיעה בקריירה, פגיעה חברתית, פגיעה משפחתית ועוד.

ישנה חשיבות מכרעת להתנהלות החשוד כבר מהשלבים הראשונים של החקירה. ניתוח נכון של המצב, קביעת אסטרטגיה ברורה וטקטיקות שונות עשויים למנוע נזקים ציבוריים ואישיים אדירים לנחקר.

משרדנו מטפל במגוון עבירות צווארון לבן וסייבר. ניסיונו של עו"ד אטיאס בחקירה, הובלה ופיקוד על אלפי תיקי חקירה מורכבים הכוללים צוותי חקירה מיוחדים (צח"מ), חקירות סמויות, וניסיון רב בליווי משפטי לאנשי מעמד (פוליטיקאים, רופאים, מנהלי חברות וכו') – כל אלו מעניקים למשרד יתרון ברור ויכולת להתמודד עם כמות גדולה של חומרי ראיות.

אם נחקרתם או נעצרתם בחשד לעבירות צווארון לבן או סייבר – פנו בהקדם לעורך דין פלילי שפיקד על אלפי חקירות במשטרה ומכיר את הליך החקירה מ-2 הצדדים על מנת לסייע לכם לסיים את הפרשה ללא כל נזק תוך חשיפה תקשורתית מינימלית.

הבחירה בעו"ד פלילי בעל ניסיון רב בעבירות צווארון לבן וסייבר – היא שתקבע את עתידכם!

אודות המשרד

עו"ד עידן אטיאס הוא שותף מייסד של משרד עו״ד עידן אטיאס ושות׳.
הוא בעל שלושה תארים אקדמיים ושירת במשך כ-14 שנה במשטרת ישראל במגוון תפקידים באגף המבצעים ואגף החקירות והמודיעין.
בין היתר שימש עידן כקצין וראש משרד חקירות במגוון תחנות שונות במחוז ירושלים.

עידן מתמחה בניהול תיקים מורכבים וגדולים ובעל ניסיון עשיר עמו הגיע מהמגזר הציבורי בשירות המשטרה.
עידן פיקד במהלך שירותו על משרדי חקירות בתחנות שונות בבירה.
עידן פיקד והוביל חקירות באלפי תיקי חקירה: מהקלים ועד החומרים ביותר בקודקס הפלילי.
עידן פיקד על פרשיות חמורות שונות לרבות תיקי פשיעה חמורה וצוותי חקירה מיוחדים (צח"מ) במגוון תחומים וביניהם: עבירות צווארון לבן, עבירות המתה ורצח, חקירות פח"ע, חקירות סייבר והסתה, תיקי הונאה ומרמה, תיקים כלכליים, עבירות מין חמורות, עבירות רכוש ועוד.

השכלה

תואר שני במשפטים (L.L.M), אוניברסיטת בר אילן;

תואר ראשון במשפטים (LL.B), המכללה האקדמית נתניה;

תואר ראשון בקרימינולוגיה, ממשל ואכיפת חוק, המכללה האקדמית ספיר;

חברות בוועדות מקצועיות של לשכת עורכי הדין

ועדת פלילים.

ועדת סדר דין וראיות אזרחי.

המלצות לקוחות

יתרונות המשרד

ניסיון מקצועי

נסיון רב שנים בעבירות צווארון לבן וסייבר ובפיקוד וניהול תיקי חקירה מורכבים

שירות וידע

שירות משפטי, אישי ויסודי חתירה להצלחה והצבת אינטרס הלקוח חשובה לנו

יצירתיות

פתרונות יצירתיים וניהול אסטרטגיה נכונה לעבר תוצאות מיטביות

נחישות והתמדה

אנו פועלים בנחישות ובהתמדה ונאבקים למען זכויות וצרכי הלקוחות ומטרותיו

צרו קשר:

כתובת המשרד: דרך מנחם בגין 150, תל אביב

איך נוכל לעזור?