פיצוח וייעוץ משפטי

לבעלי עסקים

להתנהל בוודאות מקסימלית וביטחון מלא בזירה העסקית כשמאחוריך מקצועיות מבוססת חשיבה אסטרטגית ומתוחכמת, 'פיצוח' חכם וייצוג מבריק באולמי המשפט.

מתמודדים עם אתגר משפטי?

הירשמו כאן בטופס

ונחזור אליכם בהקדם
לפיצוח המקרה שלכם!

בעלי עסקים | חברות | ארגונים

מתמודדים עם אתגר משפטי מורכב?

אם נקלעתם לאתגר משפטי שאין לכם מושג איך לצאת ממנו, ואתם צריכים פתרון מהיר, יעיל ואפקטיבי ליציאה מהפלונטר או הכוונה יצירתית למקרה הסבוך, תנו לנו להראות לכם איך לעשות את זה 'חכם' ולאו דווקא 'צודק'.

למה בחרנו להתמחות בזירה העסקית?

פיצוח וייעוץ משפטי לבעלי עסקים וחברות

בעלי עסקים וחברות מאופיינים בפעילות עסקית רחבה ומקיפה ומשכך הם חשופים לעולם המשפטי באופן שוטף. עולם המשפטים הוא סבוך ובירוקרטי וקל מאוד להיקלע לתוך מבוך משפטי וסחבת מתישה,
כזו שמצליחה לשחוק גם את המשרדים הגדולים.

החשיפה המשפטית מצויה בכל עבר. כמו בשדה מוקשים, צריך לדעת איפה לא לדרוך. מתן מענה - יעיל, ממוקד וכזה שצופה פני עתיד - היום, יכול למנוע חשיפות משפטיות רבות כגון: תביעות שונות (של ספקים, גורמים עסקיים שונים, לקוחות, רגולטור ועוד) הוצאות משפטיות רבות והשחתת זמן רב ויקר. אתם אולי תצאו "צודקים" בסוף ההליכים, אבל תגלו פעמים רבות שלא יצאתם חכמים. עם התנהלות נכונה שכוללת גיבוש אסטרטגיה וטקטיקות מראש -
אפשר להפעיל מנופי לחץ על הצד השני ולהוביל לעיתים לתוצאות טובות יותר, יעילות יותר וזולות יותר (גם מבחינת עלות וגם מבחינת זמן).

המשרד שלנו הוא משרד בוטיק. ככזה הוא גמיש, נועז וקומפקטי, מה שמאפשר לנו להעניק שירותים משפטיים מדויקים ויצירתיים בתחומי המשפט המסחרי, הכוללים:
חשיבה אסטרטגית ומתוחכמת, 'פיצוח' חכם וייצוג מבריק באולמי המשפט.

דוגמאות מהשטח

תביעות שבהם ייצגנו לקוחות מ-2 צידי המתרס:

הגשת צו מניעה:

לקוח עסקי וחברה שהוא אחד מבעלי המניות בה, הולכו שולל ע”י יזם צעיר ששכנע במרמה את בעל המניות למכור לו נכס, דירה גדולה במרכז תל אביב ששוויה עמד על 3.8 מיליון ₪. היזם, באמצעות זיוף ומרמה הכוללים מצגי שווא, הצליח להעביר את הדירה על שמו מבלי לשלם עליה אפילו אגורה שחוקה.

החברה ובעל המניות פנו למשרדנו ובמקביל לתביעה שהגשנו להשבת הדירה, הגשנו בקשת צו מניעה זמני דחוף שיורה על איסור דיספוזיציה בנכס – שהייתה עלולה לעלות באובדן הדירה אילולא היינו נוקטים בצעד זה.

בית המשפט נעתר לבקשתנו והוציא צו שחסך ללקוח משרדנו הליכים מורכבים והוצאות משפטיות משמעותיות בעתיד.

סילוק התובענה על הסף:

נגד לקוח עסקי של משרדנו, הוגש סעד זמני מסוג צו עיקול ע”י בית המשפט המחוזי בתל אביב והוגשה גם תביעה כספית על סך 2,700,000 ₪. 

הלקוח פנה למשרדנו ומיד בשלב איסוף הראיות, ולאחר חקירה לעומק של פרטי המקרה – השגנו ראיות לכך שמדובר בתביעה שקרית שנעשתה ע”י זיוף ומרמה. שיטת העבודה שלנו הובילה אותנו לאסטרטגיה יצירתית ומתוחכמת לסילוק התביעה בהקדם האפשרי וחיסכון של הליך משפטי ארוך ומייגע.

הגשנו בקשה לביטול צו העיקול וכן בקשה לסילוק התביעה על הסף (לפני שהיא מתבררת עד תום) ובית המשפט נעתר לבקשתנו – הוסרו צווי העיקול והתובענה סולקה על הסף.

השלבים לפיצוח אתגר משפטי מורכב

| 01 |

איסוף מידע ותשאול

איסוף מידע על ידי נתונים ותשאול מעמיק שבו נרד לרזולוציות של חשיבה אסטרטגית יצירתית.

| 02 |

ניתוח משפטי מקיף וגיבוש אסטרטגיה

בשלב זה אנחנו נבצע ניתוח משפטי מעמיק. אנחנו נפרק את הסוגייה, נעשה סקירה משפטית ונגבש אסטרטגיות יצירתיות ומותאמות בשבילכם כדי לתת לכם פתרונות, הגנה חזקה ותוצאות מיטביות.

| 03 |

פגישת ייעוץ וסקירת דרכי פעולה

בשלב זה נעשה פגישת ייעוץ במסגרתה נסקור לכם את כל המידע והאסטרטגיה ונציע דרכי פעולה והמלצה ברורה שלנו.

| 04 |

יישום הטקטיקות

אחרי תכנון קפדני, יוצאים לדרך עם סל כלים מוכן. מנהלים את דרכי הפעולה עם בקרות ותיקונים נדרשים כדי להגיע לתוצאות המיטביות.

למה אנחנו?

צמצום אי הוודאות בקבלת החלטות

הייעוץ עוזר לכם לקבל החלטות הרות גורל בעסק ולפעמים בחיים האישיים.
הייעוץ מעניק לכם מידע רב, זמין ומגובש שיאפשר לכם לנהל סיכונים היטב ולקבל החלטות יעילות, נכונות והכי חשוב - "חכמות" ולא "צודקות".

חיסכון בזמן וכסף

למה לכם לנהל מאבקים מתישים ומיותרים כשיש אנשי מקצוע מיומנים שיעשו זאת עבורכם או יכוונו אתכם כיצד לפעול על מנת לצאת 'חכמים' ולא צודקים?

ביטחון

ליווי כזה יסייע לאחד הכאבים הכי קשים שיש לכם בעסק - תחושת הבדידות והנטל בקבלת החלטות לבד - הייעוץ יאפשר לכם להרגיש שיש מישהו שעוזר לכם לנווט בתוך שדה המוקשים ומשכך להעניק לכם ביטחון.

גמישות

כל עסק וכל איש עסקים הוא עולם ומלואו. כל אחד שונה מהאחר בדרך כזו או אחרת. מה שמתאים לאחד, לאו דווקא יתאים לאחר. השירות נותן מענה ספציפי ללקוח.

לקוחות מנצחים ממליצים

מן התקשורת

כתבה ב’ממון שישי’ (ידיעות אחרונות)

סכסוך שכנים על בניית סוכה

כתבה ב’ישראל היום’

צפו בעו”ד עידן אטיאס

מתראיין לתכנית ‘הכל כלול’

איך עידן עזב את המשטרה

אחרי 14 שנים והקים משרד משפטים?

עורך דין מומחה לדיני חברות עידן אטיאס

נעים מאוד

עו"ד עידן אטיאס – 'פיצוח' יצירתי גם במקרים סבוכים

אם שאלתם את עצמכם מהו 'פיצוח' יצירתי במשפטים ובמה הוא תורם להשגת הניצחון המשפטי גם במקרים סבוכים, נציין שמדובר בתמהיל ייחודי של כישרונות, כישורים ומיומנויות, שעידן אטיאס (L.L.M) רכש במשך השנים, הן כבעל 3 תארים אקדמיים, הן כעו"ד מן המניין והן מעברו הפיקודי כראש משרד חקירות במשטרת ישראל.

תמהיל יוצא דופן בהיקף ובאיכות, באמצעותו פיתח שירותי פרימיום משפטיים, המציעים ללקוחותיו שיטת פעולה גמישה ויצירתית, לצד ייצוג מבריק וכריזמטי באולמי המשפט ומחוצה לו, ומביאה להם את הניצחון המשפטי שוב ושוב!

במילים אחרות, כשמגיע תיק חדש, בין אם מדובר בליטיגציה (התדיינות) בתחומי המשפט המסחרי, בין אם בעברות צווארון לבן או סייבר, עידן אטיאס ממפה את התמונה באופן מלא ומקיף ובאמצעות 'פיצוח' יצירתי ואסטרטגיה מתוחכמת, מוצא פתרון מבריק, שגורף את הניצחון המשפטי, גם כשזה נראה בלתי אפשרי.​

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page