להורדה ללא עלות

המדריך לניהול אסטרטגיה משפטית

בעלי עסקים/חברות?
נמצאים יותר מדי בזירה המשפטית?
בואו ללמוד את 10 העקרונות לניהול אסטרטגיה משפטית שיגרמו לכם להיות 'חכמים' ולא צודקים.

הירשמו כאן בטופס

וקבלו את המדריך ישירות למייל שלכם!

בעלי עסקים | חברות | ארגונים

מתמודדים עם אתגר משפטי מורכב?

אם נקלעתם לאתגר משפטי שאין לכם מושג איך לצאת ממנו, ואתם צריכים פתרון מהיר, יעיל ואפקטיבי ליציאה מהפלונטר או הכוונה יצירתית למקרה הסבוך, תנו לנו להראות לכם איך לעשות את זה 'חכם' ולאו דווקא 'צודק'.

למה בחרנו לפעול בזירה העסקית?

המדריך לניהול אסטרטגיה משפטית בזירה העסקית

בעלי עסקים וחברות מאופיינים בפעילות עסקית רחבה ומקיפה ומשכך הם חשופים לעולם המשפטי באופן שוטף. עולם המשפטים הוא סבוך ובירוקרטי וקל מאוד להיקלע לתוך מבוך משפטי וסחבת מתישה,
כזו שמצליחה לשחוק גם את המשרדים הגדולים.

החשיפה המשפטית מצויה בכל עבר. כמו בשדה מוקשים, צריך לדעת איפה לא לדרוך. מתן מענה - יעיל, ממוקד וכזה שצופה פני עתיד - היום, יכול למנוע חשיפות משפטיות רבות כגון: תביעות שונות (של ספקים, גורמים עסקיים שונים, לקוחות, רגולטור ועוד) הוצאות משפטיות רבות והשחתת זמן רב ויקר. אתם אולי תצאו "צודקים" בסוף ההליכים, אבל תגלו פעמים רבות שלא יצאתם חכמים. עם התנהלות נכונה שכוללת גיבוש אסטרטגיה וטקטיקות מראש -
אפשר להפעיל מנופי לחץ על הצד השני ולהוביל לעיתים לתוצאות טובות יותר, יעילות יותר וזולות יותר (גם מבחינת עלות וגם מבחינת זמן).

המשרד שלנו הוא משרד בוטיק. ככזה הוא גמיש, נועז וקומפקטי, מה שמאפשר לנו להעניק שירותי פרימיום משפטיים מדויקים ויצירתיים בתחומי המשפט המסחרי, הכוללים:
חשיבה אסטרטגית ומתוחכמת, 'פיצוח' חכם וייצוג מבריק באולמי המשפט.

אנו רוצים לשתף איתכם מדרכי החשיבה, הפעולה והעשייה שלנו באמצעות המדריך:
'ניהול אסטרטגיה משפטית'
ולהראות לכם איך גם אתם יכולים להיות 'חכמים' ולא צודקים בזירה המשפטית/עסקית.

לקוחות מנצחים ממליצים

נצפה ב:

N12 לוגו לבן על רקע אדום

צפו בעו”ד עידן אטיאס

מתראיין לתכנית ‘הכל כלול’

איך עידן עזב את המשטרה

אחרי 14 שנים והקים משרד משפטים?

עורך דין מומחה לדיני חברות עידן אטיאס

נעים מאוד

עו"ד עידן אטיאס – 'פיצוח' יצירתי גם במקרים סבוכים

אם שאלתם את עצמכם מהו 'פיצוח' יצירתי במשפטים ובמה הוא תורם להשגת הניצחון המשפטי גם במקרים סבוכים, נציין שמדובר בתמהיל ייחודי של כישרונות, כישורים ומיומנויות, שעידן אטיאס (L.L.M) רכש במשך השנים, הן כבעל 3 תארים אקדמיים, הן כעו"ד מן המניין והן מעברו הפיקודי כראש משרד חקירות במשטרת ישראל.

תמהיל יוצא דופן בהיקף ובאיכות, באמצעותו פיתח שירותי פרימיום משפטיים, המציעים ללקוחותיו שיטת פעולה גמישה ויצירתית, לצד ייצוג מבריק וכריזמטי באולמי המשפט ומחוצה לו, ומביאה להם את הניצחון המשפטי שוב ושוב!

במילים אחרות, כשמגיע תיק חדש, בין אם מדובר בליטיגציה (התדיינות) בתחומי המשפט המסחרי, בין אם בעברות צווארון לבן או סייבר, עידן אטיאס ממפה את התמונה באופן מלא ומקיף ובאמצעות 'פיצוח' יצירתי ואסטרטגיה מתוחכמת, מוצא פתרון מבריק, שגורף את הניצחון המשפטי, גם כשזה נראה בלתי אפשרי.​

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page