עורך דין מסחרי מומחה לחוזים מסחריים:

לוגו לגובה עידן אטיאס

ניסוח לקוי או שאינו מספיק חד משמעי של סעיף בחוזה מסחרי – עלול לגרום לשנים של מאבקים משפטיים ותביעות בסך מיליוני שקלים.

"לא צריך לחכות עד שנטבע כדי לחשוב על הסכנה"

למשרד עו"ד עידן אטיאס ושות' ניסיון רב בעריכת חוזים מסחריים מקיפים ויסודיים הצופים פני עתיד כדי לאטום עד כמה שניתן כל אפשרות לחשיפה משפטית בעתיד.

עורך דין מסחרי מומחה לחוזים מסחריים:

לוגו לגובה עידן אטיאס

ניסוח לקוי או שאינו מספיק חד משמעי של סעיף בחוזה מסחרי – עלול לגרום לשנים של מאבקים משפטיים ותביעות בסך מיליוני שקלים.

"לא צריך לחכות עד שנטבע כדי לחשוב על הסכנה"

למשרד עו"ד עידן אטיאס ושות' ניסיון רב בעריכת חוזים מסחריים מקיפים ויסודיים הצופים פני עתיד כדי לאטום עד כמה שניתן כל אפשרות לחשיפה משפטית בעתיד.

תמנעו עכשיו תאונות משפטיות בעתיד!
מלאו את הפרטים לתיאום פגישת ייעוץ אסטרטגית:

חוזה מסחרי מהווה את אבן היסוד של כל התקשרות עסקית ומטרתו לעגן את הזכויות והחובות של הצדדים, לתת את הדעת לסוגיות המשפטיות השונות ובעיקר למנוע "תאונות" ושלל סיבוכים משפטיים שעלולים להתממש בעתיד.

עורך דין אטיאס עוסק בשוטף בעריכת חוזים מסחריים מקיפים ויסודיים הצופים פני עתיד כדי לאטום עד כמה שניתן את ההסכם מפרצות ומחשיפה משפטית של החברה/עסק שלך:

הסכמים מסחריים יכולים להיות קטנים כמו סירות הצלה, גדולים יותר כמו יאכטות או ענקיים כמו הטיטאניק - כך או אחרת, אם לא תדאג "לסתום את החורים" לפני הסערה, אתה עלול לתבוע וזאת בלי קשר לגודלה של "הסירה".

עו"ד עידן אטיאס
N12 לוגו לבן על רקע אדום

כך תימנעו מתאונות משפטיות בחתימת חוזה מסחרי

מאמר שפרסמנו ב-N12 אודות ההשלכות הרות הגורל העלולות להתממש בעקבות ליקויים בהכנת חוזה מסחרי

מניסיון של שנים במאבקים משפטיים הגענו למסקנה כי ישנה קורלציה בין מידת ה"חורים" והניסוחים הנתונים לפרשנות לבין מידת הסבירות ש"יצוצו" תביעות משפטיות בעתיד.

עו"ד עידן אטיאס מגן יום יום בחירוף נפש על בעלי חברות שנגררו לתביעות משפטיות בסך מיליוני שקלים בגין חוזה מסחרי ישן שאינו חד משמעי מספיק או שנוסח באופן "רופף" ע"י עורך דין שאינו מקצועי מספיק.

הכנת חוזה מסחרי איכותי היא מלאכה מורכבת המחייבת מיומנות, מקצועיות וניסיון רב. על כן, אין תחליף לחוזה מסחרי מקיף ומפורט שנוסח במיוחד עבור מכלול האינטרסים שיש לחברה או לעסק שלך.

משרד עו"ד עידן אטיאס ושות' ממקד את פעילותו בתחום החוזים המסחריים ומתעסק רבות בהתדיינות בבתי המשפט שונים – כך שהוא מביא עימו ניסיון "מהשטח" בזמן אמת, ומודע לכלל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות בהווה ובעתיד.

הליווי המשפטי המקצועי יסייע לך להגן על האינטרסים שלך ויחסוך לך התדיינות משפטית יקרה וממושכת בעתיד.

5 סיבות לבחור במשרדנו:

מה משרד עו"ד עידן אטיאס עושה אחרת – ואיך זה עוזר לכם:

1. חשיפה משפטית

עו"ד עידן אטיאס מנהל מאבקים יומיומיים בבתי המשפט ומגן על לקוחות שהתקשרו בחוזה מסחרי שלא נעשה בצורה יסודית כך שהוא מכיר כל פירצה לחשיפה משפטית בעתיד ויודע למנוע אותה בשלב הכנת החוזה.

2. תמורות ושינויים

עולם העסקים המודרני מתאפיין בשינויים תדירים המחייבים את עורכי הדין להיות תמיד עם היד על הדופק ולהתחשב בשלל ההיבטים, בהווה ולסיטואציות עתידיות אפשריות כדי לחסוך לצד המיוצג זמן, כסף ועוגמת נפש..

3. ההיבט הכלכלי

בניגוד לעורכי דין רבים בתחום המסחרי שבוחנים את ההסכם בעיקר בתחום המשפטי – משרד עו"ד עידן אטיאס מתייחס למכלול ההיבטים המשפטיים והפיננסיים הכרוכים בהתקשרות העסקית ובאופן וירטואוזי ויצירתי מוצא את הדרך הנכונה והמדויקת לשלב בין 2 האינטרסים הללו.

4. ירידה לפרטים

"התביעה נמצאת בפרטים הקטנים" – הדקויות והניואנסים שנוסחו באופן לקוי, הם הסיבה לתביעות משפטיות וכמי שמגן ונאבק יומיום בבתי המשפט כדי להגן על נוסח של חוזה מסחרי שנכתב לפני שנים – עו"ד אטיאס מכיר ויודע "לאטום" את כל החשיפות המשפטיות שעלולות לצוץ בעתיד ולנסח את החוזה המסחרי באופן חד וברור שאינו משתמע ל-2 פנים.

5. קניין רוחני

משרדנו מתייחס בחוזה המסחרי גם לסוגיות בתחום הקניין הרוחני וזכויות יוצרים: פטנטים, סודות מסחריים, סימני מסחר ועוד. בעוד עורכי דין רבים נמנעים מעיסוק בקניין הרוחני – אנו נכנסים בעובי הקורה ומסדירים את השימוש בקניין רוחני וממזערים את החשיפה משפטית לתביעות עתידיות.

צריכים עוד סיבה?

קחו 360,000,000 סיבות למה לא כדאי להקל ראש בשלב עריכת הסכם מסחרי:

סיפורינו מתחיל אי אז בשנת 2017, ובמרכזו סכסוך מסחרי על מערכת הסכמים לרכישת מניות בשווי של 360,000,000 ₪. משרדנו מייצג לקוחות עסקיים אשר התקשרו במספר הסכמים של מכירת מניות. הסכמים מסחריים למכירת מניות בשווי של 360 מיליון ש״ח, לקבוצת אנשי עסקים שפעלו באמצעות חברה. כמה מפתיע (או שלא), שהסכסוך הגיע מאוד מהר – חודשים ספורים בלבד לאחר החתימה על ההסכמים.

בשלב זה בטח אתם תוהים לעצמכם איך במערכת הסכמים בשווי כה רב, הם הגיעו למצב הזה?

ובכן, סיפורינו מוכיח, כיצד אנשי עסקים וחברות (אלה מפה ואלה משם), ״רבים״, מנהלים הליכים רבים ומוציאים הוצאות אדירות וכל זאת על סכסוך שבמרכזו – הם מתווכחים על שורה אחת בלבד. 

כך במשך שנים רבות ולאחר שהם הוציאו הוצאות גבוהות, הצדדים עדיין מתווכחים בבית המשפט על פרשנותו של סעיף בודד. סעיף שעל פיו תבעו את לקוחותינו בתביעה כספית במסגרתו דרשו סכום של 9,000,000 ש״ח הכולל ריבית הסכמית של 12%.

משרדנו לקח על עצמו את הטיפול, חרף שלב ההליכים וחרף כמות החומרים הענקית שהגיעה עם הלקוחות. עו״ד עידן אטיאס עשה סדר בהליכים ובתיקים. תחילה הוא ניתח לעומק החומר המשפטי ואז גיבש אסטרטגיה קפדנית וחדה כדי לטפל בהליכים אחד אחרי השני – כך שכל ״צעד״ קודם, יתמוך ויחזק את ״הצעד״ שלאחריו. כך, הצילו לקוחותינו נכסים בשווי כמה מיליוני ש״ח. כך טיפל המשרד בתיק אחר תיק עד לשלב זה בו מתנהל התיק העיקרי והאחרון שבמרכזו הוויכוח על אותה שורה כאמור.

זהו מקרה קלאסי הממחיש כמה כדי להיות חכמים ולא צודקים. זהו מקרה קלאסי שבו לא ערכו את ההסכם באופן חד וברור באופן שלא ישתמע לשתי פנים. זהו מקרה קלאסי שבו לא עוגנו היטב זכויות הצדדים. התוצאות כבר בשלב זה לפניכם. אנחנו נחושים להמשיך במלחמה נחושה, מקצועית, חדה ועיקשת עבור לקוחותינו וזכויותיהם.

אל תעשו את אותה הטעות. קחו תובנה אחת (מתוך ״360 מיליון״) ו-״תתגלחו״ על סיפורינו.

התקשרו עכשיו והבטיחו שההסכמים שלכם והמקרה שלכם – יהיו אחרים לגמרי.

תמנעו עכשיו תאונות משפטיות בעתיד!
מלאו את הפרטים לתיאום פגישת ייעוץ אסטרטגית:

אודות המשרד

עולם המשפטים סבוך ובירוקרטי וקל עד מאד להיקלע לתוך מבוך משפטי וסחבת מתישה, כזו שמצליחה לשחוק גם את המשרדים הגדולים. 

עידן אטיאס עורך דין, וירטואוז במשפטים. בעל ניסיו רב בליטיגציה (התדיינות) בתחומי המשפט המסחרי,ומביא איתו לבתי המשפט, ארגז כלים עשיר מעברו הפיקודי כחוקר פלילי במשטרה, מה שמאפשר לו 'לפצח' תיקים מורכבים במיוחד ולהוביל אותם אל הניצחון המשפטי שוב ושוב.

עידן אטיאס משרד עורכי דין ושות' הנו משרד בוטיק המעניק שירותי פרימיום משפטיים מדויקים ויצירתיים בתחומי המשפט המסחרי, הכוללים: חשיבה וירטואוזית, אסטרטגיה מתוחכמת, 'פיצוח' חכם וייצוג מבריק באולמי המשפט.

היכולת של משרדנו להשתמש ולנווט בין התנאים השונים למען העתירה, מתאפיינת בוירטואוזיות משפטית. שיטת העבודה שהגענו אליה לאחר שנים של ניסיון מצליחה תמיד למצוא את הדרך הבטוחה והמהירה ביותר עבור הלקוחות העסקיים שלנו.

יתרונות המשרד:

מקצוענות

ליטשנו את המיומנויות המשפטיות שלנו והבאנו את יכולת החקירה, האסטרטגיה וה'פיצוח' שלנו לרמה של אומנות!

משרד בוטיק

בחרנו בזכוכית מגדלת את אנשי הצוות שלנו כדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר ואת מלוא המשאבים להסכם המסחרי המקיף והיסודי ביותר לאינטרסים של החברה.

יצירתיות

פתרונות יצירתיים וניהול אסטרטגיה נכונה התפורה לעיקר כוונת התביעה ולתפיסת בית המשפט את המקרה, לעבר התוצאות המיטביות ביותר עבור הלקוח וחתירה לניצחון.

נחישות והתמדה

משרדנו פועל בנחישות ובעוצמה להגנת מכלול האינטרסים של הלקוחות שלנו. אנו נאבקים למען זכויות וצרכי הלקוחות ומטרותיו האישיות, העסקיות והכלכליות.

המלצות לקוחות

roee shleinroee shlein
11:51 18 Jul 22
עורך דין מעולה בתחום המסחר והחברות.נהנים משירותיו על בסיס חודשי בכל תחומי החוזים (חוזי העסקה).ממליץ למחפשים עורך מקצועי בתחום המסחרי לחברות הייטק וחברות באופן כללי.
יהל פרנקויהל פרנקו
21:09 07 Jul 22
אני ממש רוצה להמליץ על המשרד של עו״ד עידן אטיאס. יש למשפחה שלי מספר עסקים ונכסים והגענו לעו״ד אטיאס בעקבות אחת הכתבות שראינו עליו והמלצות שקראנו עליו. כבר בשיחה הראשונה הבנו שפגשנו בעו״ד שמתאים לנו בצורה מושלמת. עו״ד אטיאס הפגין מקצועיות, יסודיות, נחישות והמון יצירתיות. עו״ד אטיאס עשה לנו סדר בהמון נושאים ומצא לנו פתרונות מבריקים שלא חשבנו עליהם. הרגשנו מיד שיש לנו על מי לסמוך, עו״ד חזק וחד ששלט בתהליכי מו״מ מטעמנו ופשוט דאג לאינטרסים שלנו בנחישות.ממליצה בחום!
sarai dipsonsarai dipson
18:23 28 Jun 22
הגעתי למשרד של עו״ד עידן אטיאס בעקבות המלצה מחבר. יש לי עסקים ונכסים ורציתי עורך דין שייתן לי ליווי משפטי. רציתי להרגיש בטוחה ולדעת שאני מקבלת את כל המידע שצריך כדי שאוכל לקבל החלטה כאשת עסקים.אני רוצה להודות ולציין שאני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי שניתן לי. הדברים הפכו יותר בהירים והתוצאה הייתה בהחלט מפתיעה. עו״ד עידן אטיאס פשוט נותן תחושת ביטחון יחד עם ידע ומומחיות בהסכמים וליווי חברות. עו״ד אטיאס היה שם לכל שאלה ובעיה שהתעוררה. הוא פישט את הדברים, היה שם להרגיע ולתת פתרונות, גם כשהייתי בטוחה שאין מה לעשות. מאז אני רגועה שיש לי עו״ד תותח ונחוש שדואג לי. ממליצה בחום!
שמי יונתן, שכיר בתחום הייטק ומייסד ובעלים של חברה העוסקת במיזמים עסקיים בתחום הE-COMMERCE.את מרבית ימי העברתי (בהנאה רבה חשוב לציין) כעובד שכיר בתחום ההייטק, המרחק ביני לבין בקיאות בחוזים וניהול עסקי היה די כמו שמיים וארץ. כחלק מהכניסה לעולם העסקי (וגם המודרני יש לציין) נתקלנו בלא מעט קשיים, אי ודאות ואפילו קצת חשש מהעולם החדש אליו הרגע נכנסנו. בעודנו מנסים להבין את המעט בכל הפן המשפטי והחוזי הופננו ע"י מספר ממליצים לעו"ד עידן אטיאס ע"מ לקבל ייעוץ עסקי ומשפטי, ואולי אף להשתמש בשירותיו בהמשך הדרך.בפגישת הייעוץ שנקבעה, נפגשנו עם עידן, שהראה בקיאות רבה והבין מיד את הצרכים שלנו כיזמים בתחילת דרכנו. המשרד היה מאורגן ונראה כי מדובר במשרד מקצועי, רציני ובעל אחריות מקצועית רבה. שפע הנסיון בתחומים הנדרשים הציגו דרך פעולה לפתרון הבעיות, באמצעות כלים פשוטים וחלקם אף מתוחכמים.פנייתנו עסקה תחילה בחוזים בסיסים וייעוץ עסקי ואף הורחבה ביוזמתו של עידן לכיוון ייעוץ בענייני מו"מ, שותפות עסקית וייעול הליכים ע"מ לייעל את המגנון העסקי העומד מאחורי המיזמים של החברה.אין לנו ספק שבהמשך הדרך נמשיך להשתמש בשירותיו המקצועיים והראויים לשבח של עו"ד עידן אטיאס.כן יירבו
אני בעלים של סטארטאפ וזכיתי להכיר את עורך דין עידן אטיאס שעבד איתי על חוזים מול עובדים, הסכם מייסדים והתקשרות עם ספקים.מקצוענות זמינות וסבלנות הובילו את כל ההתקשרותעו"ד אטיאס סייע לחברתנו בליווי משפטי יצירתי ומתן פתרונות. יכולתו לראות ולצפות מהלכים קדימה עושה את ההבדל כל פעם מחדש.ממליץ בחום!
js_loader

מן התקשורת

צרו קשר:

כתובת המשרד: דרך מנחם בגין 150, תל אביב

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

עו"ד עידן אטיאס לוגו
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ותיאום פגישה: