משפט מסחרי

'פיצוח' חכם של ליקויים בניסוחים של הסכמים מסחריים, כמו גם ניסוח חוזים מנצחים, הם תוצאה של מוח אנליטי וראיה היקפית ואסטרטגית, ששימשו את עידן אטיאס במשטרה משך שנים, כחוקר פלילי עם עשרות 'פיצוחים' מוצלחים.

משרדנו מטפל בכל היבטי המשפט המסחרי ומלווה חברות (פרטיות וציבוריות) החל משלב ההקמה, ליווי וייעוץ משפטי בכל ענייני התאגיד לרבות, ייעוץ לדירקטוריון ולהנהלה הבכירה, ניהול מו"מ, ניסוח הסכמים מסחריים, שינוי מבנה התאגיד, רכישה ומכירה של נכסים ושל עסקים, סכסוכי בעלי מניות, תביעות נגזרות ועוד.

הסכמים מסחריים הינם, בין היתר, חוזי בעלי מניות (לרבות הסכמי מייסדים), הסכמי שותפות, הסכמי עבודה, הסכמי מתן שירותים והפצה, חוזי מכר ורכש, הסכמי זכיינות, הסכמי השקעה, הסכמי שיתוף פעולה ועוד.
הגישה הרב תחומית בה דוגל משרדנו מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו ייעוץ משפטי מסחרי ברמה גבוהה, תוך הבנת מכלול ההיבטים העסקיים כלכליים, המשפטיים והרגולטורים וזאת במגוון רחב של תחומי פעילות.

תחום הליטיגציה (התדיינות בבתי משפט בערכאות שונות) הינו תחום בולט ומרכזי בו עוסק משרדנו וכמייצגים ניסיוננו לימדנו שניסוחים לקויים או חסרים של חוזים מסחריים מקשים על בתי המשפט כאשר עליהם להכריע כיצד לפרש חוזים אלו על מנת להגיע להכרעה. ניסיון זה מהווה יתרון ברור שיש למשרדנו בעריכת הסכמים מסחריים בצורה מיטבית ומותאמת ללקוח ולצרכיו תוך תכנון מראש וצפיית פני עתיד.

עורכי דין וסמלים של משפט מסחרי ואזרחי
לא משנה איזה שירות תיקחו. הפתרון יהיה יצירתי!
עו"ד-עידן-אטיאס
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין

משרד עורכי הדין עידן אטיאס ושות׳ בעיקר בתחום הליטיגציה (ניהול הליכים בערכאות שיפוטיות), בתחום המשפט המסחרי והעסקי בדגש על דיני חברות ודיני חוזים ובנוסף בתחום עבירות צווארון לבן. בין היתר המשרד מעניק ליווי משפטי וייעוץ לתאגידים, עסקים גדולים וקטנים, יזמים ואנשי עסקים שונים.

עידן אטיאס ושות'- עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הליטיגציה, משפט מסחרי -אזרחי, צווארון לבן וליווי עסקי.

פנו לעו"ד עידן אטיאס לשיחת ייעוץ
עסקים וחברות?
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין, משרד לכל צרכי העסק בפן המשפטי, אנו מקפידים על השירות הטוב ביותר!
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

לוגו עידן אטיאס ושות' עורכי דין