עורך דין חברות ותאגידים עידן אטיאס

התנהלות נכונה, חוקית וכדאית בחברה או בתאגיד זה לא עניין של מה בכך.

כדי לפעול נכון ולהתנהל כראוי חשוב להיעזר בשירותים מקצועיים של עורך דין.

בעזרתו ניתן ליישר קו עם החוק ולפעול בכל עניין באופן הנדרש, להימנע מעבירות על החוק בגין חוסר ידע ולהתמודד בכבוד מול סיטואציות כאלו ואחרות.

עם עורך דין תאגידים וחברות מומלץ, תוכלו להיות בטוחים ושלווים כי ההתנהלות שלכם חוקית ותקינה. כבר משלב הקמת החברה ולאורך כל הדרך בכל צומת והתלבטות שלכם.

 

עורך דין מומחה לדיני חברות עידן אטיאס
עורך דין חברות ועסקים עידן אטיאס ושות’

 

השירותים המשפטיים שניתן לקבל במשרדנו עבור חברות

  • ייעוץ משפט שוטף – בחברה או בתאגיד צצים באופן קבוע סימני שאלה והתלבטויות בנושאים משפטיים. כיצד לפעול, מה נכון לציין, האם לחתום? כשיש לכם עורך דין שמלווה אתכם באופן שוטף על בסיס ריטיינר או בתשלום פר שירות, אתם מתנהלים נכון וללא ספקות.

 

  • ייצוג בסכסוכים מורכבים – כולנו לא רוצים להגיע לשם, אבל זה עלול לקרות בכל חברה ובכל ארגון. סכסוך מורכב עלול לחבל בפעילות שלכם ולהפיל את החברה שהקמתם בעמל ויזע. בשלב זה אתם זקוקים לייצוג מקצועי ולעורך דין מומחה שיעשה הכול כדי להגן על הזכויות שלכם ועל החברה. במצב כזה אנו לצידכם לייצוג מועיל ומיטבי.

 

  • גביית חובות – נתקלים בלקוחות לא משלמים? חייבים לכם סכומים משמעותיים של כסף, אך אינכם מצליחים לגבות? גם עבור גביית חובות תוכלו להיעזר בעורך דין מומחה. הוא ילווה אתכם במקצועיות יתרה לגבייה מקסימלית של החובות.

 

  • חובות לעובדים – מעסיק חייב על פי חוק לספק את הזכויות שמגיעות לעובדים שלו. גם בנושא זה אנו מציעים מענה, בין אם אתם בצד המעסיק ובין אם אתם העובדים שמעוניינים לעמוד על הזכויות שלכם.

 

  • הקמת חברות ותאגידים – כדי להתחיל נכון מהשלב הראשון חשוב להיעזר בעורך דין בשלבי הקמת חברות ותאגידים. איתנו תדעו כיצד לפעול ומה עליכם לעשות כדי להקים את החברה או את התאגיד באופן הנכון ביותר.

 

  • ייצוג בעלי מניות ונושאי משרה – בעלי מניות או מחזיקי זכויות בחברה כמו גם נושאי משרות זקוקים לייצוג מקצועי במקרים של תביעות וסכסוכים. עו”ד מומחה יוכל להוביל אתכם בהליך המשפטי הזה כחוק במטרה לממש את מקסימום הזכויות שלכם.

לקבל את השירות אצל הטובים ביותר

עידן אטיאס ושות’ – עורכי דין בעל מנוסה בתחום המשפט המסחרי ומציע שירות יעיל ומסור לחברות ולתאגידים בכל שלב ושלב.

בעזרתנו תוכלו לצלוח את שלב הקמת החברה או התאגיד, להתמודד נכון במצבי סכסוך, לחתום על הסכמי שותפות וניהול ועוד.

איתנו תהיו בטוחים שאתם מתנהלים בדרך הטובה ביותר, וכי מומחים בתחום מלווים אתכם עם כל הידע הנחוץ. כאשר הידע המקצועי מנחה אתכם בדרך, אתם פועלים נכון, שומרים על החוק וגם על הזכויות שלכם לכל אורך הדרך.

 

לסיכום נושאי עורך דין תאגידים וחברות

בכל חברה ובכל תאגיד חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על ידי עורך דין.

המטרה הינה להתאים את הפעילות לדרישות החוק, למנוע מצבים של סכסוכים ותביעות, ובמקרים שכאלו לפעול באופן הנכון ביותר במטרה להפחית נזקים ולשמור על הקיים. אצלנו תיהנו ממקצועיות בלתי מתפשרת, משירות מתמסר ועקבי ומתוצאות מקסימליות!

לא משנה איזה שירות תיקחו. הפתרון יהיה יצירתי!
עו"ד-עידן-אטיאס
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין

משרד עורכי הדין עידן אטיאס ושות׳ בעיקר בתחום הליטיגציה (ניהול הליכים בערכאות שיפוטיות), בתחום המשפט המסחרי והעסקי בדגש על דיני חברות ודיני חוזים ובנוסף בתחום עבירות צווארון לבן. בין היתר המשרד מעניק ליווי משפטי וייעוץ לתאגידים, עסקים גדולים וקטנים, יזמים ואנשי עסקים שונים.

עידן אטיאס ושות'- עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הליטיגציה, משפט מסחרי -אזרחי, צווארון לבן וליווי עסקי.

פנו לעו"ד עידן אטיאס לשיחת ייעוץ
עסקים וחברות?
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין, משרד לכל צרכי העסק בפן המשפטי, אנו מקפידים על השירות הטוב ביותר!
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

לוגו עידן אטיאס ושות' עורכי דין