ליטיגציה – ייצוג בבית משפט | עורך דין ליטיגציה מסחרית אזרחית

כשהחיים שלכם על כף המאזניים, מה שיעשה את ההבדל זהו 'שואו' טוב! בנוסף למקצועיות המשפטית, לעידן אטיאס עורך דין, ניסיון עתיר שנים בליטיגציה (התדיינות), נוכחות כריזמטית יוצאת דופן וכושר שכנוע שקשה לעמוד בפניו.
ליטיגציה (התדיינות) הוא השם המקובל למקצוע הטיעון בבתי המשפט השונים. ליטיגטור הוא עורך דין אשר מייצג בעלי דין בהליכים שונים ובערכאות שיפוטיות שונות. משרדנו בעל ניסיון רב בתחום הליטיגציה ומאמין כי מדובר בתורה שלמה ובאומנות של ממש, הדורשת ניסיון, ידע רב, כריזמה, יצירתיות וקור רוח. משרדנו מלווה ומייצג בכל הערכאות השיפוטיות ובעל ניסיון רב בתחומי הליטיגיציה העיקריים: מסחרי, אזרחי, פלילי ובכלל זאת בתיקי ליטיגציה בתחומים מורכבים כגון דיני חברות ותביעות נגזרות, משפט מנהלי, נדל”ן, חוזים ועוד. אנשים מוכנים לעשות הרבה כדי למנוע סכסוכים, מריבות וחילוקי דעות. אך לא תמיד הסיטואציות הללו בלתי נמנעות. לא פעם אנו ניצבים מול סכסוך וצריכים להתמודד במצבים כמו תביעות, הפרות חוזים וכדומה. במצבים שכאלו חשוב שתדעו – עורך דין מסחרי בעל ניסיון שילווה אתכם יוביל אתכם במבוך הסבוך הזה בביטחון ובמהירות, ויעשה כל שניתן כדי לדאוג לזכויות שלכם במלואן. עורך דין מסחרי מומחה בליטיגציה

משרד עורכי דין ליטיגציה מסחרית

עידן אטיאס ושות’ – עורכי דין מציע מענה בתחום הליטיגציה המסחרית, ומספק ייצוג בבית משפט במצבים של סכסוכים, תביעות ועוד.  
 • סכסוכים אזרחיים / עסקיים – במצבים של סכסוך עסקי או אזרחי חשוב כי תהיו בטוחים שעורך דין מומחה מלווה אתכם ומייצג אתכם היטב בבית המשפט. בין אם מדובר על תביעות כספיות ובין אם מדובר על סכסוכים אחרים – משרדנו כאן למען הזכויות שלכם.
 
 • סכסוכי שותפים – מתמודדים עם סכסוך מול השותף? בין אם מדובר על סכסוך בין שותפים עסקיים ובין אם מדובר על סכסוך משפחתי, אצלנו תקבלו מענה וייצוג מקצועיים להגנה מקסימלית.
 
 • תביעות לפיצויים – במקרים בהם בוצעה הפרת מצגים חוזיים הצעד הנכון יהיה להגיש תביעות לפיצויים. את התביעות הללו נוכל להגיש כנדרש ובאופן יעיל ותועלתי על מנת לדאוג לזכויות שמגיעות לכם על פי חוק, על הצד הטוב ביותר.
 
 • מאבקי שליטה – במאבקים שמתרחשים בתוך חברה בנושאי שליטה חשוב להכניס לתמונה עורך דין מומחה. לניהול נכון של המאבק ולשיפור התוצאות.
 
 • סכסוכי חוזים – במצב בו נתקלים בסכסוך בתחום החוזים. לדוגמה הפרת חוזה, תביעות לאכיפת חוזים וכדומה, אנו כאן כדי למנוע נזקים ולהגן על הזכויות בייצוג מקצועי ותועלתי.
 
 • בעלי תחנות דלק – בעלי תחנות דלק שמתמודדות מול חברות הדלק יוכלו גם הם לקבל אצלנו מענה וייצוג תועלתי.
 
 • דיני חברות – במקרים של סכסוך בתחום של דיני חברות אנו כאן למענכם במסירות ובנחישות.
 
 • תביעות קיפוח – מעוניינים להגיש תביעות בגין קיפוח? צריכים להגן על הזכויות של עצמכם? הגשת התביעה במקצועיות ובליווי עו”ד יובילו אתכם לתוצאות מקסימליות.
 
 • עסקים משפחתיים – בעסקים משפחתיים עלולים להתרחש סכסוכים כואבים במיוחד. זאת לנוכח הקשרים הכפולים ומערכות היחסים שמתפרסים על פני יותר מתחום אחד. במצב כזה רק עורך דין מומחה שמסוגל לנווט את התיק בתבונה יוכל לדאוג לעסק ולזכויות שלכם.
 
 • סכסוכי ירושה ועזבונות – כאשר בן משפחה נפטר העיזבון שלו הופך לא פעם להיות עילה למחלוקת. במצב של סכסוך בגין ירושה או עיזבון ייצוג של עורך דין מומחה יוכל להיות הצעד היעיל ביותר.
 
 • הוצאת לשון הרע – לשון הרע עלולה להזיק משמעותית ולהיות עבירה חוקית חמורה. בעזרתנו תוכלו לבדוק את העבירה ולקבל החלטות לגבי הדרך שלכם להתמודד עם הדברים ועם הנזקים שלהם.
ליטיגציה מסחרית עידן אטיאס
 • סכסוכי מסחריים – סכסוכים מסחריים עשויים להתרחש בתוך חברה ובין בעלי עסקים. בין היתר מדובר על זכויות לגבי סודות מסחריים, הסכמי סודיות, סימני מסחר וכן זכויות אחרות שקשורות לתחום הקניין הרוחני ולזכויות יוצרים.
 

לסיכום…

בכל התחומים הללו ובתחומים נוספים כמו:
 • סכסוכי נדל”ן,
 • ליטיגציה בדיני עבודה,
 • הליכים משמעתיים,
 • חקירות רגולטוריות,
 • תביעות בעניין אחריות מוצרים,
 • דרישות להורדת מוצרים מהמדף ועוד
נעניק לכם מענה מקסימלי וייצוג מיטבי לכל אורך הדרך!

הנה כמה דגמאות לתיקים מורכבים שטיפלנו בהם בתחום הליטיגציה:

01

מחיקת תביעה נגזרת שהוגשה נגד לקוחותינו בסך מיליון ₪

02

מחיקת תביעה בסך 2.7 מליון ₪ שהוגשה נגד לקוחותינו בגין הסכמי הלוואה שנטען שזויפו

03

ניהול הגנה בתביעה שהוגשה בסך של כ-3.5 מיליון ₪ והסתיימה בתשלום בפשרה של כ-850 אלף ₪ בלבד

04

בקשת רשות ערעור וערעור שהתקבלו בבית המשפט העליון במסגרת ניהול הגנה בתביעה על סך 2.4 מיליון ₪ נגד לקוחותינו

05

הגשת תביעה והוצאת צו מניעה בעקבות הפרת הסכם מכר דירה בשווי 3.8 מיליון ₪

לא משנה איזה שירות תיקחו. הפתרון יהיה יצירתי!
עו"ד-עידן-אטיאס
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין

משרד עורכי הדין עידן אטיאס ושות׳ בעיקר בתחום הליטיגציה (ניהול הליכים בערכאות שיפוטיות), בתחום המשפט המסחרי והעסקי בדגש על דיני חברות ודיני חוזים ובנוסף בתחום עבירות צווארון לבן. בין היתר המשרד מעניק ליווי משפטי וייעוץ לתאגידים, עסקים גדולים וקטנים, יזמים ואנשי עסקים שונים.

עידן אטיאס ושות'- עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הליטיגציה, משפט מסחרי -אזרחי, צווארון לבן וליווי עסקי.

פנו לעו"ד עידן אטיאס לשיחת ייעוץ
עסקים וחברות?
עידן אטיאס ושות' - עורכי דין, משרד לכל צרכי העסק בפן המשפטי, אנו מקפידים על השירות הטוב ביותר!
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

לוגו עידן אטיאס ושות' עורכי דין