לוגו עידן אטיאס ושות עורכי דין עורך דין נדלן קניית דירה חדשה מקבלן

ייצוג משפטי לרוכשי דירה חדשה מקבלן או יזם

רוצים לרכוש את הדירה החדשה בלי צרות או הפסדים מיותרים?

הירשמו עכשיו כאן בטופס

ונחזור אליכם בהקדם לשיחת היכרות ללא עלות!

רוכשי דירה מקבלן או יזם נוטים 'ליפול' לאותן המלכודות שוב ושוב. הם נוטלים סיכונים ומקבלים החלטות תוך כדי שהם מסתמכים על היזם או הקבלן ונציגיהם. הניסיון לחסוך או לעשות קיצורי דרך בשבלים קריטיים עולים להם בסוף ביוקר. זה קורה כי הם לא מודעים להפסדים ולסיכונים שהם נוטלים. ויותר מכך - הם שוכחים שעוה"ד של היזם או הקבלן לא דואגים לזכויות שלהם - אלא לאלו של הלקוחות שלהם, הקבלן/ היזם.

לא חותמים על טופס הרשמה/ רכישה או הסכם מכר בלי שאתם מתייעצים עם עו"ד שמייצג אתכם!

עסקה של קניית דירה מקבלן או יזם יכולה להיות עסקה "על הנייר", כאשר הפרויקט בשלבי בנייה ואפילו כאשר הדירה כבר בנויה. ובהתאם, העסקה טומנת בחובה סיכונים וחשיפות משפטיות שעוד עלולות לעלות לכם ביוקר אם לא תשימו לב לטעויות נפוצות שכל כך הרבה רוכשי דירה חדשה מקבלן או יזם "נופלים" בהם.

באותו הקשר, חשוב להבין שיש יתרונות וחסרונות בקניית דירה מקבלן או יזם ואלו משתנים בהתאם לסוג העסקה, זהות הקבלן או היזם, השלב שבו מצוי הפרויקט, האישורים שניתנו להם ועוד. ברוב המכריע של המקרים, אין לרוכשי דירות מספיק ידע והם לא יודעים מה לבדוק לפני קניית דירה מקבלן או יזם. הם עסוקים בביצוע השוואות של שכר טרחה עורך דין קניית דירה מקבלן (שזה ברור ומובן) אבל בדרך הם שוכחים ששירות זול הוא לא בהכרח שירות טוב ומקצועי!

ועל אף כל הסכנות והסיכונים שיש בעסקת מקרקעין חשובה כזו, רבים מרוכשי דירות חדשות עושים טעויות רבות ומנסים להתמודד עם הדברים לבד. בין אם משיקולים כלכליים ובין אם מחוסר ידיעה, הטעויות או הניסיון "לחסוך" מוביל לעיתים לפגיעה קשה בזכויות, הוצאות מיותרות והפסד של סכומים גבוהים שיכולים להגיע אפילו לכמה מאות אלפי ש"ח.

זכרו - הרבה יותר זול למנוע צרות או הפסדים עכשיו מאשר לטפל ולתקן אותם אחר כך!

אבל אין מה לדאוג! אני מספק ליווי משפטי מקצועי לרוכשי דירה חדשה במשא ומתן מול הקבלן או היזם ולפני חתימה על ההסכם. הליווי יכלול מענה על תרחישים עתידיים שעלולים לצוץ (שאתם לא מודעים אליהם היום או לא חושבים שהם יגיעו). בנוסף, הוא יספק הגנה על הזכויות שלכם ועמידה בנחישות על האינטרסים שלכם - ולא של הקבלן או היזם. אל תדאגו להם - עורכי הדין שלהם דואגים רק לאינטרסים של הקבלן או היזם.

וכך עם השירות הייצוג המנצח שלי תוכלו לקנות את הדירה שאתם רוצים ברכישת דירה מקבלן בביטחון, שליטה ושקט נפשי.

חושבים על קניית דירה מקבלן או יזם? בין אם מדובר בקניית דירה מקבלן על הנייר או שהדירה כבר בבנייה או בנויה, אל תתמודדו מול הקבלן או היזם לבד. פנו אלינו עכשיו ותוכלו לרכוש את הדירה החדשה מקבלן בביטחון, שליטה ושקט נפשי ולהימנע מהפסד או צרות מיותרות!

רוצים לקנות דירה חדשה מקבלן בביטחון, שליטה ושקט נפשי?

הירשמו עכשיו כאן בטופס

ונחזור אליכם בהקדם לשיחת היכרות ללא עלות!

הייצוג המשפטי המנצח שלנו יעזור לכם?

לרכוש את הדירה החדשה שאתם רוצים בשליטה וביטחון

להגן על ההשקעה שלכם ולהימנע מטעויות נפוצות

לזהות ולגלות מראש "נורות אדומות" ולהימנע מהפסדים או צרות מיותרות

לנהל מו"מ מול הקבלן או היזם בצורה יעילה וחכמה שתגשים את הרצונות שלכם בקשר לדירה ובלי שתצאו "מופסדים"

הגנה ושמירה על הזכויות והאינטרסים שלכם

הגנה מפני לחצים פסולים או שינויים שיפגעו בזכויות שלכם

מהן התועלות המרכזיות
של השירות?

| 01 |

צמצום אי הוודאות בקבלת החלטות

| 02 |

זמינות וזמן תגובה מהירים

| 03 |

נחישות, ביטחון ושליטה אסטרטגית

| 04 |

"עין מקצועית וחדה", יצירתיות ותחכום

| 05 |

עדכון והעברת דיווחים שוטפים

| 06 |

ידע וניסיון רב בתחום הליטיגציה שמעניק לנו ייתרון מהותי

הנה כמה דוגמאות לתיקים מורכבים שטיפלנו בהם:

01

מחיקת תביעה נגזרת שהוגשה נגד לקוחותינו בסך מיליון ₪

מחיקת תביעה נגזרת שהוגשה נגד לקוחותינו בסך מיליון ₪ החלטת בית משפט
מחיקת תביעה נגזרת שהוגשה נגד לקוחותינו בסך מיליון ₪ החלטת בית משפט עורך דין ליטיגציה מסחרית ואזרחית בתל אביב

02

מחיקת תביעה בסך 2.7 ₪ שהוגשה נגד לקוחותינו בגין הסכמי הלוואה שנטען שזויפו

מחיקת תביעה בסך 2.7 מיליון ₪ שהוגשה נגד לקוחותינו בגין הסכמי הלוואה שנטען שזויפו ​ עורך דין מסחרי ואזרחי מנצח בתל אביב
מחיקת תביעה בסך 2.7 מיליון ₪ שהוגשה נגד לקוחותינו בגין הסכמי הלוואה שנטען שזויפו ​ עורך דין מסחרי ואזרחי מנצח בתל אביב

03

ניהול הגנה בתביעה שהוגשה בסך של כ-3.5 מיליון ₪ והסתיימה בתשלום בפשרה של כ-850 אלף ₪ בלבד

ניהול הגנה בתביעה שהוגשה בסך של כ-3.5 מיליון ₪ והסתיימה בתשלום בפשרה של כ-850 אלף ₪ בלבד​
ניהול הגנה בתביעה שהוגשה בסך של כ-3.5 מיליון ₪ והסתיימה בתשלום בפשרה של כ-850 אלף ₪ בלבד​

04

בקשת רשות ערעור וערעור שהתקבלו בבית המשפט העליון במסגרת ניהול הגנה בתביעה על סך 2.4 מיליון ₪ נגד לקוחותינו

בקשת רשות ערעור וערעור שהתקבלו בבית המשפט העליון במסגרת ניהול הגנה בתביעה על סך 2.4 מיליון ₪ נגד לקוחותינו​ עורך דין מסחרי לאנשי עסקים וחברות בתל אביב
בקשת רשות ערעור וערעור שהתקבלו בבית המשפט העליון במסגרת ניהול הגנה בתביעה על סך 2.4 מיליון ₪ נגד לקוחותינו​ עורך דין מסחרי לאנשי עסקים וחברות בתל אביב

05

הגשת תביעה והוצאת צו מניעה בעקבות הפרת הסכם מכר דירה בשווי 3.8 מיליון ₪

עורך דין מסחרי לאנשי עסקים וחברות בתל אביב הגשת תביעה והוצאת צו מניעה בעקבות הפרת הסכם מכר דירה בשווי 3.8 מיליון ₪ ​

רוצים לקנות את הדירה החדשה בביטחון ובלי לצאת מופסדים במו"מ מול הקבלן או היזם?

הירשמו כאן עכשיו לשיחת הכרות ללא עלות

עורך דין מסחרי מנצח לאנשי עסקים וחברות

נעים מאוד

עו"ד עידן אטיאס - ייצוג משפטי לרוכשים בקניית דירה מקבלן או יזם

אני מספק ייצוג משפטי פרמיום ללקוחות ברכישת דירה מקבלן או יזם (רכישת דירה יד ראשונה). גם במקרים של קניית דירה מקבלן על הנייר, גם כשמדובר ברכישת דירה בשלבי בנייה וגם במקרה שהדירה כבר בנויה. הייצוג שלי מאפשר לרוכשי דירה יד ראשונה מקבלן או יזם לקנות את הדירה החדשה בביטחון, שליטה ושקט נפשי ולחסוך מהם צרות או הפסדים מיותרים.

אם שאלתם את עצמכם מהו 'ייצוג משפטי פרמיום' ובמה הוא תורם להשגת הניצחון המשפטי גם במקרים סבוכים, נציין שמדובר בתמהיל ייחודי של כישרונות, כישורים ומיומנויות שאני, שעידן אטיאס (L.L.M) רכשתי במשך השנים - הן כבעל 3 תארים אקדמיים, הן כעו"ד מן המניין והן מעברו הפיקודי כראש משרד חקירות במשטרת ישראל.

תמהיל יוצא דופן בהיקף ובאיכות, באמצעותו פיתחתי שירותי פרמיום משפטיים. כישורים אלו מאפשרים לי להציע ללקוחותיי שיטת פעולה גמישה ויצירתית, לצד ייצוג מבריק וכריזמטי במו"מ, באולמי המשפט ומחוצה לו. שיטות שמביאות ללקוחותיי את הניצחון המשפטי שוב ושוב!

במילים אחרות, כשמגיע תיק חדש, בין אם מדובר בעסקת מקרקעין, בליטיגציה (התדיינות) בתחומי המשפט המסחרי או כל אתגר משפטי אחר - אני ממפה את התמונה באופן מלא ומקיף. ואז באמצעות ייצוג משפטי נחוש, יצירתי ובעזרת אסטרטגיה מתוחכמת - אני מוצא פתרון מבריק, שגורף את הניצחון המשפטי, גם כשזה נראה בלתי אפשרי.

איך עידן עזב את המשטרה

אחרי 14 שנים והקים משרד משפטים?

מה הלקוחות אומרים?

nitzan perynitzan pery
13:03 01 Jun 23
אין עורך דין שילחם בשבילך כמו עידן. תמיד זמין תמיד שם תומך מרים ולא מפסיק עד שהצדק נעשה!ממליצה בחום!!!!!!!!
ד לד ל
17:53 23 Feb 23
עורך דין עידן אטיאס היקר,נרצה להודות לך בכל אשר עזרת ותמכת בנו והאמנת בנו .אנו ממליצים בחום על שירות ללא דופי.עידן היה זמין לנו בכל עת לכל שאלה במהלך התקופה הקשה שחווינו.נתן תחושה שהכל בסדר ואכן כך היה.ראינו מקצועיות רבה בעיסוקו,חשיבה מחוץ לקופסה וחדות נחרצת.תודה רבה על תמיכתך האישית.מדניאל ונורית.
צליל רםצליל רם
16:09 27 Nov 22
עורך דין מסחרי מומלץ ביותר,עוזר לנו במקצועיות בכל הנוגע לתפעול ולחוזים בעסק. ייעוץ משפטי חד ומנומק שחוסך לנו עשרות אלפי שקלים.תודה עידן
אלוף האלופיםהייתי צריך עזרה הבין בדיוק מה צריך תקתק ואין עליוממליץ בהמון אהבה וחום
roee shleinroee shlein
11:51 18 Jul 22
עורך דין מעולה בתחום המסחר והחברות.נהנים משירותיו על בסיס חודשי בכל תחומי החוזים (חוזי העסקה).ממליץ למחפשים עורך מקצועי בתחום המסחרי לחברות הייטק וחברות באופן כללי.
יהל פרנקויהל פרנקו
21:09 07 Jul 22
אני ממש רוצה להמליץ על המשרד של עו״ד עידן אטיאס. יש למשפחה שלי מספר עסקים ונכסים והגענו לעו״ד אטיאס בעקבות אחת הכתבות שראינו עליו והמלצות שקראנו עליו. כבר בשיחה הראשונה הבנו שפגשנו בעו״ד שמתאים לנו בצורה מושלמת. עו״ד אטיאס הפגין מקצועיות, יסודיות, נחישות והמון יצירתיות. עו״ד אטיאס עשה לנו סדר בהמון נושאים ומצא לנו פתרונות מבריקים שלא חשבנו עליהם. הרגשנו מיד שיש לנו על מי לסמוך, עו״ד חזק וחד ששלט בתהליכי מו״מ מטעמנו ופשוט דאג לאינטרסים שלנו בנחישות.ממליצה בחום!
sarai dipsonsarai dipson
18:23 28 Jun 22
הגעתי למשרד של עו״ד עידן אטיאס בעקבות המלצה מחבר. יש לי עסקים ונכסים ורציתי עורך דין שייתן לי ליווי משפטי. רציתי להרגיש בטוחה ולדעת שאני מקבלת את כל המידע שצריך כדי שאוכל לקבל החלטה כאשת עסקים.אני רוצה להודות ולציין שאני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי שניתן לי. הדברים הפכו יותר בהירים והתוצאה הייתה בהחלט מפתיעה. עו״ד עידן אטיאס פשוט נותן תחושת ביטחון יחד עם ידע ומומחיות בהסכמים וליווי חברות. עו״ד אטיאס היה שם לכל שאלה ובעיה שהתעוררה. הוא פישט את הדברים, היה שם להרגיע ולתת פתרונות, גם כשהייתי בטוחה שאין מה לעשות. מאז אני רגועה שיש לי עו״ד תותח ונחוש שדואג לי. ממליצה בחום!
שמי יונתן, שכיר בתחום הייטק ומייסד ובעלים של חברה העוסקת במיזמים עסקיים בתחום הE-COMMERCE.את מרבית ימי העברתי (בהנאה רבה חשוב לציין) כעובד שכיר בתחום ההייטק, המרחק ביני לבין בקיאות בחוזים וניהול עסקי היה די כמו שמיים וארץ. כחלק מהכניסה לעולם העסקי (וגם המודרני יש לציין) נתקלנו בלא מעט קשיים, אי ודאות ואפילו קצת חשש מהעולם החדש אליו הרגע נכנסנו. בעודנו מנסים להבין את המעט בכל הפן המשפטי והחוזי הופננו ע"י מספר ממליצים לעו"ד עידן אטיאס ע"מ לקבל ייעוץ עסקי ומשפטי, ואולי אף להשתמש בשירותיו בהמשך הדרך.בפגישת הייעוץ שנקבעה, נפגשנו עם עידן, שהראה בקיאות רבה והבין מיד את הצרכים שלנו כיזמים בתחילת דרכנו. המשרד היה מאורגן ונראה כי מדובר במשרד מקצועי, רציני ובעל אחריות מקצועית רבה. שפע הנסיון בתחומים הנדרשים הציגו דרך פעולה לפתרון הבעיות, באמצעות כלים פשוטים וחלקם אף מתוחכמים.פנייתנו עסקה תחילה בחוזים בסיסים וייעוץ עסקי ואף הורחבה ביוזמתו של עידן לכיוון ייעוץ בענייני מו"מ, שותפות עסקית וייעול הליכים ע"מ לייעל את המגנון העסקי העומד מאחורי המיזמים של החברה.אין לנו ספק שבהמשך הדרך נמשיך להשתמש בשירותיו המקצועיים והראויים לשבח של עו"ד עידן אטיאס.כן יירבו
אני בעלים של סטארטאפ וזכיתי להכיר את עורך דין עידן אטיאס שעבד איתי על חוזים מול עובדים, הסכם מייסדים והתקשרות עם ספקים.מקצוענות זמינות וסבלנות הובילו את כל ההתקשרותעו"ד אטיאס סייע לחברתנו בליווי משפטי יצירתי ומתן פתרונות. יכולתו לראות ולצפות מהלכים קדימה עושה את ההבדל כל פעם מחדש.ממליץ בחום!
js_loader

עו"ד עידן אטיאס בתקשורת

לוגו של אתר ynet עו״ד מסחרי לאנשי עסקים
לוגו של עיתון ידיעות אחרונות עו״ד מסחרי לאנשי עסקים
לוגו של ערוץ 13 רשת עו״ד מסחרי לאנשי עסקים
לוגו של כאן ב עו״ד מסחרי לאנשי עסקים
לוגו של רדיו 103
לוגו של רדיו 94
לוגו של עיתון ישראל היום
N12 לוגו לבן על רקע אדום

כך תימנעו מתאונות משפטיות בחתימת חוזה מסחרי

מאמר שפרסמנו ב-N12 אודות ההשלכות הרות הגורל העלולות להתממש בעקבות ליקויים בהכנת חוזה מסחרי